Kadra

\"NAUCZYCIEL WIDZI WIĘCEJ NIŻ TYLKO TWARZE DZIECI- STARA SIĘ ZOBACZYĆ ICH DUSZE\" Barbara Cage

W Krasnalkowie kadrę stanowią młodzi nauczyciele z wyższym wykształceniem pedagogicznym. Starannie wybrani, oddani dzieciom i swojej pracy. Chętni do zabawy i szaleństw z dziećmi, i dający im dużo serca.  Dzieci otrzymują od wychowawców dużo ciepła i akceptacji, co daje im możliwość budowania poczucia własnej wartości.Każde z nich jest inne, ale dzięki wspaniałej atmosferze czują się w przedszkolu lubiane i potrzebne, co z kolei pozwala nawet najbardziej nieśmiałym budować pierwsze przyjaźnie.

Przedszkolaki posiadają naturalna ciekawość świata, która umiejętnie stymulowana prowadzi do samodzielności i dużego zainteresowania otoczeniem. W wieku przedszkolnym dzieci uczą się pytać o rzeczy które je otaczają i w ten sposób zgłębiają wiedzę, chłoną wszystkie nowości niczym gąbka- dlatego w Krasnalkowie bardzo duży nacisk kładziemy na naukę.
Poprzez zabawę zachęcamy, poprzez uśmiech pokazujemy że warto i dzieci to czują, angażują się i uczą, by potem chwalić się rodzicom z najnowszych dokonań i podzielić się szczęściem.  
 
Wszystkie dane o kadrze dostępne są w strefie rodzica.