Co oferujemy


Małe dzieci mają nieograniczoną ciekawość i chęć poznawania coraz to nowych rzeczy. Zainteresowanie otaczającym światem, zadawanie nurtujących ich pytań wymaga od opiekunów nowych pomysłów na zaspokojenie tej dociekliwości.
W Krainie Malucha każdy dzień ma swój rytm. Jest czas na rozmowę, malowanie, rysowanie, czytanie bajek, posiłki, odpoczynek, pobyt na placu zabaw na świeżym powietrzu. Stwarzanie takich właśnie sytuacji pomaga dziecku zaspokoić ciekawość poznawczą i zaobserwować zmiany, jakie zachodzą w otaczającym go świecie.
W pracy wychowawczej wspieramy rozwój społeczno - emomcjonalny, poznawczy, ruchowy. Ważna jest dla nas praca grupowa, poprzez którą kształtuje się umiejętności komunikacyjne. Ponadto każdy z maluchów ma szansę zaistnieć w grupie i poczuć się doceniony.
Pragniemy ponadto rozwijać w dzieciach samodzielność. Uważamy również, że istotna jest nauka na własnych błędach, ponieważ dzięki temu maluch uczy sie wytrwałości.
W Krasnalkowie stawiamy przede wszystkim na podmiotowe i indywidualne podejście do każdego dziecka, by móc poznać jego potrzeby.