Organizacja

Krasnalkowo  powstało z myślą o dzieciach w wieku od 1 roku do 6 lat. Każdego dnia dbamy o to, aby było to miejsce w którym panuje rodzinna atmosfera, a Dzieci są szczęśliwe.


                                                                                  Pracujemy w godzinach 7:00-18:00

Nasze przedszkole  z rodzicami porozumiewa się za pomocą aplikacji LIVEKID, dzięki której każdy rodzic wie co się wydarzyło w placówce,  co dziecko jadło, czy spało i przede wszystkim w każdym momencie można skontaktować się z wychowawcą.

POSIŁKI
Posiłki dostarczane są  trzy razy dziennie przez wyspecjalizowaną firmę cateringową i serwowane w określonych godzinach. 
Przedszkole zapewnia diety:bezmleczną, bezjajeczną, bezglutenową, bezrybną,bezcukrową,wegetariańską, eliminacyjną

WYPOCZYNEK
Każde dziecko jest inne i potrzebuje właściwej formy wypoczynku. Po obiedzie dzieci odpoczywają w zależności od upodobania i przyzwyczajeń, leżakują bądź mają organizowaną cichą zabawę (czytanie, bajkowe opowieści, słuchanie muzyki).

SPACERY
Aktywność fizyczna dziecka to codzienne spacery i zabawa na zewnętrznym placu zabaw wyposażonym w bezpieczne i atestowane zabawki. Świeże powietrze sprzyja dobremu samopoczuciu dzieci, dlatego wychodzimy na dwór cały rok- nie boimy się deszczu ani mrozu.